CalibRa Proje Lojistik Dan. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Hizmetler

Proje Lojistiği

Proje Lojistiği; ait olduğu sektör içinde planlama, uzmanlık, ön araştırma, takip, süreç, ekip ve ekipman yönetimi gibi unsurların en üst seviyede kullanıldığı bir hizmet türüdür. CalibRa uzman kadrosu, endüstriyel çözümleri ve bu alandaki kanıtlanmış başarı sicili ile doğru tercihiniz olacaktır.

Gümrükleme

CalibRa,döküman yönetimi ve tedariğinin çok önemli bir rol oynadığı gümrükleme konusunda, uzman kadrosu ile projeye özel hizmetler sunmaktadır.

Fizibilite Çalışması

Ekonomik fiyatlar çerçevesinde en doğru ve en güvenli çözümü üretebilmek adına proje lojistiğinin en önemli aşamalarından biri de fizibilite çalışmasıdır. Bu anlamda CalibRa yol incelemesi, hava koşulları, şantiyenin durumu, vb. içeren bu teknik çalışmayı özenle hazırlayıp proje başlamadan önce müşteriye iletir.

Depolama-Dağıtım/Toplama

CalibRa, uzmanlaşmış olduğu anahtar teslim projelerde, sahip olduğu geniş hizmet ağı sayesinde ürünlerin depolanması, toplanması, dağıtılması gibi ara hizmetleri de sunmaktadır.

Kontrat Yönetimi

CalibRa, Incoterms ve diğer uluslararası ticari konvansiyonların taraflara atfettiği sorumluluklar çerçevesinde, iş ortaklarına danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kombine Taşımacılık

CalibRa Proje Lojistiği içinde yer alan tüm taşıma türlerinde uzmanlaşmış kadrosu ve hizmet ağı sayesinde kombine çözümler sunmaktadır.

Gabari dışı yük taşımacılığı

CalibRa, tüm taşıma türleri içinde, sunulan hizmet açısından ayrı bir özellik gerektiren gabari dışı yüklerde en uygun taşıma türü, ekipman ve güzergahı belirleyerek bu hizmeti sunmaktadır.